АФНУ
2
Роки досвіду
9
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
616
Останній візит на сайт
вчора
Житлова компанія Акрол Дім працює на ринку нерухомості Івано-Франківська з 2009 року. За цей період сформували команду професійних та мотивованих спеціалістів в своїй галузі. Ми працюємо з такими галузями нерухомості як:

Первинний ринок ( квартири на стадії будівництва )
Вторинний ринок ( об'єкти нерухомості які мають документи на право власності, ремонт, та в яких проживали )
Комерційна нерухомість
Земельні та дачні ділянки
Оренда

За період своєї діяльності маємо більше 2000 укладених угод. Орієнтуємося на запити клієнтів та завжди раді Вам допомогти зробити правильний вибір при виборі нерухомості.

Продаж квартир (16)

  • Акрол   Дім
    91 500 $
    1 247 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., (Будинок 1)

    2 кімнати
    73 / 35 / 15 м²
    поверх 4 з 8
    2021 рік побудови
    вчора
    2к квартира по вул. Б.Хмельницького Площа 72.4 м2 Ідеальний 4/8 поверх Будинок цегляний, теплий та надійний Індивідуальне газове опалення Тиха та комфортна частина міста, при цьому: — до центру всього кілька хвилин — поруч Позитрон та Каскад — магазини, транспорт, усе необхідне поруч Про квартиру: - внутрішня та двостороння - комфортне планування - багато природного світла - великий балкон Квартира продається без меблів та техніки — і це плюс Ви не переплачуєте за чужі смаки та можете облаштувати все саме так, як хочете Ціна дуже приваблива для новобудови з ремонтом Документи повністю готові до продажу Не зволікайте, пропозиція справді варта уваги Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    258 000 $
    1 142 $/м²

    Республіканська вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенал
    5 кімнат
    226 / 87 / 25 м²
    поверх 2 з 3
    сьогодні
    Ексклюзивна пропозиція по вул. Республіканська – елітне житло біля парку Компактний будинок на 2 квартири з приватною територією та гаражем Загальна площа 226 м2 Висота стелі 3.10 Індивідуальне газове опалення (конденсаційний котел) Перший рівень: кухня-студія (25 м2), 2 кімнати, гардеробна, 2 балкони, роздільний санвузол Другий рівень: 3 кімнати, велика ванна (10,6 м2) Елітний ремонт: двері та сходи з червоного дерева, дубовий паркет, мармурові санвузли, кондиціонери в кожній кімнаті Кухня з масиву дуба, фурнітура Blum, сантехніка Franke, вбудована техніка Гараж (42 м2) з автоматичними воротами, оздоблений під’їзд, кована огорожа, доглянута територія Одразу поруч міський парк Унікал...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    155 000 $
    1 140 $/м²

    Республіканська вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенал
    2 кімнати
    136 / 34 / 25 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    Ексклюзивна пропозиція по вул. Республіканська – розкішна квартира біля парку Компактний будинок на 2 квартири з приватною територією та гаражем Загальна площа 136 м2 Висота стелі 3.10 Індивідуальне газове опалення (конденсаційний котел) Простора кухня-студія (25 м2) 2 окремі кімнати Гардеробна, 2 балкони та ванна кімната Елітний ремонт: двері та сходи з червоного дерева, дубовий паркет, мармурові санвузли, кондиціонери в кожній кімнаті Кухня з масиву дуба, фурнітура Blum, сантехніка Franke, вбудована техніка Гараж (42 м2) з автоматичними воротами, оздоблений під’їзд, кована огорожа, доглянута територія Одразу поруч міський парк Унікальна пропозиція для тих, хто цінує статус і якість...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    39 000 $
    1 083 $/м²

    Юліана Пелеша вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    ЖК Family Plaza
    1 кімната
    36 / 22 / 11 м²
    поверх 4 з 16
    2025 рік побудови
    сьогодні
    1к квартира в ЖК Family Plaza Діє договір переуступки! Площа 36 м2 Гарний 4/16 поверх Поруч центр міста Чудовий варіант під інвестицію або для власного проживання Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    79 000 $
    1 955 $/м²

    Європейська вул., 3

    1 кімната
    40 / 18 / 13 м²
    поверх 2 з 13
    2018 рік побудови
    вчора
    1к квартира в ЖК Європейський Сіті Продається однокімнатна квартира на фінальній стадії меблювання в ЖК Європейський Сіті 3 по вулиці Симоненка Площа 40.4 м2 Поверх 2/13 Якісний дизайнерський ремонт. Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, кондиціонер Tadiran. Вбудована кухонна техніка фірми Samsung. Квартира світла, сонячна та дуже тепла (південна сторона) Обжитий будинок, закритий двір. Документи більше 3-х років. Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    72 000 $
    1 600 $/м²

    Залізнична вул., 13

    1 кімната
    45 / 20 / 14 м²
    поверх 3 з 6
    2022 рік побудови
    сьогодні
    1к квартира по вул. Залізнична ЖК Central Avenue Площа 45 м2 Ідеальний 3/6 поверх Якісний будинок 2022 року Квартира повністю укомплектована усіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    86 000 $
    1 955 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    44 / 13 / 15 м²
    поверх 10 з 13
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Пропоную повністю готову до проживання 1.5 кімнатну квартиру в ЖК U One Вулиця Вовчинецька, поряд ТЦ Velles Mall Технічні характеристики - площа 44 м² - поверх 10/13 - тепла підлога по всій площі квартири - вдале зонування на: кухню, вітальню та спальню Повна комплектація абсолютно всією необхідною технікою та меблями Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    122 000 $
    1 877 $/м²

    Височана вул., 18 к16

    2 кімнати
    65 / 27 / 17 м²
    поверх 6 з 12
    сьогодні
    2к квартира в ЖК Містечко Центральне Площа 65 м2 Поверх 6/12 Гарне двостороннє планування: - простора кухня-вітальня - 2 окремі кімнати (спальня + кімната) - санвузол - гардеробна Повна комплектація усіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    104 800 $
    1 977 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к6

    1 кімната
    53 / 15 / 25 м²
    поверх 10 з 14
    2023 рік побудови
    сьогодні
    1к квартира в ЖК Манхеттен Одразу поруч міського озера Велика загальна площа 53 м2 Поверх 10/14 Вдале планування дозволяє максимально ефективно використовувати простір: окрема спальня та велика кухня-вітальня створюють відчуття простору і затишку Житло з сучасним якісним ремонтом, повністю укомплектоване меблями та технікою — готове до заселення без додаткових витрат Додаткові технічні переваги: • підготовлено вивід під кондиціонер (розташований на балконі кухні) • прокладено окрему лінію для резервного живлення • передбачено кабель для альтернативного електричного опалення Санвузол просторий і функціональний: встановлено інсталяцію, рушникосушку та умивальник Житловий комплекс належит...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    50 500 $
    1 804 $/м²

    Залізнична вул., 47

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    1 кімната
    28 / 11 / 10 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    1к квартира по вул. Залізнична Площа 28 м2 Поверх 1/3 Індивідуальне газове опалення Добротний цегляний будинок В коридорі та у ванній підігрів підлоги Все залишається - заходь і живи! Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    52 600 $
    1 190 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Німецька колонія ЖК СКАНДИНАВІЯ
    1 кімната
    44 / 17 / 16 м²
    поверх 4 з 10
    сьогодні
    1-кімнатна квартира в ЖК Скандинавія Перша черга, здача в 2026 році - площа 44.2 м² - поверх 4/10 - цегляне будівництво - індивідуальне газове опалення ЖК закритого типу поблизу центру з власною комерцією та пропускною системою Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    148 000 $
    2 349 $/м²

    Бельведерська вул., 32-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ Бельведер
    ЖК А5
    2 кімнати
    63 / 23 / 20 м²
    поверх 4 з 12
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Квартира для людей, які розуміються в ремонті, 2 кімнатна в ЖК А5 Самий центр міста, вулиця Бельведерська 32 Свіжий житловий комплекс з власною комерцією, а також підземним паркінгом Технічні характеристики: - площа 63 м² - поверх 4/12 - функціонал 3 кімнатної - тепла підлога - три гардеробні - двостороннє планування, внутрішня Ремонт з використанням виключно якісних матеріалів, а також увагою до деталей Повна комплектація технікою та меблями, вмонтована техніка фірми Whirpoll, три кондиціонери Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    119 000 $
    1 831 $/м²

    Височана вул., 18 к16

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Німецька колонія ЖК Містечко Центральне
    2 кімнати
    65 / 23 / 25 м²
    поверх 5 з 12
    2 дні тому
    Стильна 2к квартира в ЖК Містечко Центральне Вул. Височана, 18 Площа 65 м2 Ідеальний 5/12 поверх В квартирі гарне продумане планування: - зручна вхідна група - простора кухня-студія - 2 світлі спальні - суміжний санвузол - окрема гардеробна У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт у стильному дизайні Повна комплектація усіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! ЖК з великою кількістю комерції та вигідним розташуванням — до центру міста всього 10 хв пішки Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    69 990 $
    1 147 $/м²

    Угорницька вул., 12/2

    БЕЗ КОМІСІЇ Брати
    3 кімнати
    61 / 35 / 8 м²
    поверх 8 з 9
    3 дні тому
    3к квартира по вул. Угорницька Площа 61 м² Поверх 8/9 Будинок цегляний Індивідуальне газове опалення Квартира дуже тепла та світла Хороший житловий стан Виконано косметичний ремонт у кімнатах Вдале двостороннє планування По всій квартирі встановлено металопластикові вікна 3 засклені балкони Квартира чудово підійде для комфортного проживання Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    86 000 $
    1 955 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к8

    1 кімната
    44 / 15 / 15 м²
    поверх 7 з 16
    1 тиж. тому
    1к квартира в ЖК Манхеттен Без додаткових витрат! - Площа 44 м2 - Поверх 7/16 - Кухня-студія - Спальня з відкритим балконом - Наявне місце для окремою гардеробної - Санвузол із ванною та простора вхідна група Будинок заселений, є свій генератор Квартира повністю укомплектована - заходь і живи! Вигляд на озеро та у двір Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    119 800 $
    2 066 $/м²

    Національної Гвардії вул., (Будинок 12.2)

    2 кімнати
    58 / 28 / 10 м²
    поверх 9 з 10
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропоную абсолютно нову квартиру в ЖК Паркове Містечко Вулиця Національної Гвардії, поряд міського парку Технічні характеристики: - площа 58 м² - поверх 9/10 - дві гардеробні та лоджія - індивідуальне газове опалення Повна комплектація технікою прихованого монтажу та всіма необхідними меблями ЖК закритого типу з пропускною системою, власною комерцією та підземними паркінгами Для перегляду телефонуйте
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: