АФНУ
2
Роки досвіду
9
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
616
Останній візит на сайт
сьогодні
Житлова компанія Акрол Дім працює на ринку нерухомості Івано-Франківська з 2009 року. За цей період сформували команду професійних та мотивованих спеціалістів в своїй галузі. Ми працюємо з такими галузями нерухомості як:

Первинний ринок ( квартири на стадії будівництва )
Вторинний ринок ( об'єкти нерухомості які мають документи на право власності, ремонт, та в яких проживали )
Комерційна нерухомість
Земельні та дачні ділянки
Оренда

За період своєї діяльності маємо більше 2000 укладених угод. Орієнтуємося на запити клієнтів та завжди раді Вам допомогти зробити правильний вибір при виборі нерухомості.

Портфоліо реалізованих об’єктів (33)

  • здано
    Акрол   Дім
    2 000 $/міс
    8 $/м²

    Незалежності вул., 10-А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    238 м²
    3 тиж. тому
    Здається в оренду фасадне приміщення на Стометрівці Біля лялькового театру Без комісії Площа 238 м2 Поверх 2 Потужність світла 67 кВт Індивідуальне газове опалення, кондиціонери Топова прохідна локація Високий пішохідний трафік та хороша видимість з вулиці Фасадний вхід з вітринами Можливість брендування фасаду Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    99 000 $
    1 820 $/м²

    Слави Стецько вул., 4-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Німецька колонія ЖК SHELEST
    1 кімната
    54 / 20 / 17 м²
    поверх 3 з 7
    1 міс. тому
    1к квартира в ЖК Шелест, вул. Слави Стецько Діє договір переуступки Площа 52 м2 Ідеальний 3/7 поверх Простора квартира з сучасним дизайнерським ремонтом, який виконаний за авторським проєктом Квартира вже зовсім скоро буде повністю укомплектована якісними меблями та технікою згідно з дизайн-проєктом ЖК має власну закриту територію з підземним паркінгом та дитячим майданчиком До центру 15 хв пішки Поспішіть стати власником елітної квартири у якісному та комфортному ЖК! Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    80 300 $
    1 217 $/м²

    Пасічна вул., 38

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна
    2 кімнати
    66 / 32 / 15 м²
    поверх 3 з 8
    1 міс. тому
    2к квартира по вул. Пасічна Новобудова 2004 року Площа 64 м2 Ідеальний 3/10 поверх Будинок цегляний Індивідуальне газове опалення Гарне планування: дві окремі кімнати, роздільний санвузол, а також родзинкою квартири є великий балкон-тераса, де можна облаштувати зону відпочинку Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    71 000 $
    1 972 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 кімната
    36 / 12 / 14 м²
    поверх 7 з 11
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    1к квартира в ЖК Паркова Алея Вартість вказано без додаткових витрат! Площа 36 м2 Поверх 7/11 В квартирі гарне продумане планування: - затишна вхідна група - простора кухня-студія - світла спальня - суміжний санвузол - окрема зона для відпочинку У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт у стильному мінімалістичному дизайні Повна комплектація усіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! ЖК з великою кількістю комерції та вигідним розташуванням — до центру міста всього 2 зупинки Також поруч річка та рекреаційна зона Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    84 900 $
    1 223 $/м²

    Шухевичів вул., 47

    БЕЗ КОМІСІЇ Німецька колонія
    3 кімнати
    69 / 35 / 15 м²
    поверх 9 з 10
    1 міс. тому
    3к квартира з ремонтом в центрі міста Вулиця Шухевичів 47, неподалік драмтеатру Можливий продаж під державні програми Новобудова 2011 року, забудовник Ярковиця + 25 м² на другому поверсі, 3 кімната та 2 санвузол Технічні характеристики: - площа 69.4 м² + 25 м² - поверх 9+10 - два санвузли - панорамні вікна та відкритий балкон - індивідуальне газове опалення - підігрів де плитка та у вітальні Повна комплектація необхідною технікою та меблями Купуй, заїжджай та живи Для перегляду телефонуйте
  • здано
    Акрол   Дім
    14 000 грн/міс

    Яблунева вул., 1/2

    1 кімната
    43 / 20 / 9 м²
    поверх 7 з 9
    2016 рік побудови
    2 міс. тому
    Пропоную першу здачу в оренду 1 кімнатної квартири в новобудові Індивідуальне газове опалення, тепла підлога де плитка, охайний стан Комплектація необхідною технікою: пральна машина, холодильник, пилосос, праска Можливість доукомплектації необхідним за рахунок орендної плати Район МЕТРО, поруч зупинка громадського транспорту, а також різноманітна комерція Телефонуй
  • продано
    Акрол   Дім
    59 000 $
    1 166 $/м²

    Довга вул., 47

    2 кімнати
    51 / 28 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    2 міс. тому
    2к квартира по вул. Довга Самий центр міста Площа 50.6 м2 Ідеальний 3/9 поверх Цегляний будинок Індивідуальне газове опалення Кухня та санвузли з капітальним ремонтом Всюди металопластикові вікна, замінена сантехніка Квартира внутрішня, дуже тепла Окремі кімнати та роздільний санвузол Є засклений балкон Чудова пропозиція як для себе так і для вигідної інвестиції Квартира справді варта уваги, не зволікайте! Для перегляду телефонуйте
  • здано
    Акрол   Дім
    700 $/міс

    Національної Гвардії вул., 14х

    2 кімнати
    71 / 27 / 26 м²
    поверх 8 з 8
    2021 рік побудови
    3 міс. тому
    Перша здача! Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК «Паркове Містечко» Квартира з якісним дизайнерським ремонтом Повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою Велика кухня-студія 25,8 м² з обідньою зоною, диваном, телевізором та кондиціонером Вмонтовані кухонні меблі з повним комплектом техніки: посудомийна машина, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, варильна поверхня Сучасна ванна кімната з інсталяцією, рукомийником, рушникосушкою, пральною та сушильною машинами Окрема спальня з комфортним ліжком, ортопедичним матрацом, вбудованою шафою та кондиціонером Друга кімната з великою шафою та розкладним диваном Локація: центральна частина міста, парк — у кількох хв...
  • здано
    Акрол   Дім
    700 $/міс

    Приозерна вул., 27

    2 кімнати
    71 / 26 / 18 м²
    поверх 9 з 10
    2022 рік побудови
    2 міс. тому
    Перша здача! Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК Міленіум Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою Сучасна кухня з диваном, обідньою зоною, кондиціонером і телевізором Вмонтовані кухонні меблі з посудомийною машиною, холодильником, духовою шафою, мікрохвильовою піччю та варильною поверхнею Ванна кімната з інсталяцією, рушникосушкою, пральною та сушильною машинами Спальня з комфортним двоспальним ліжком і окремою гардеробною Друга кімната з двоспальним ліжком та б’юті-зоною Локація: парк і озеро — в пішій доступності, поруч магазини та вся необхідна інфраструктура Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    62 700 $
    1 100 $/м²

    Приозерна вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium (NDB)
    багатофункціональне приміщення
    57 м²
    3 міс. тому
    Пропоную комерційне приміщення в ЖК Millennium Зразу при в'їзді в ЖК, 1 черга Технічні характеристики: - площа 57 м² - кімнати 2 - світло 10 кВт - висота 3.20 м Широкий спектр спектр використання: барбершоп, кав'ярня, б'юті салон тощо Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    90 000 $
    1 957 $/м²

    Ленкавського вул., 7

    1 кімната
    46 / 14 / 17 м²
    поверх 6 з 10
    4 міс. тому
    1к квартира в ЖК Манхеттен Площа 46 м2 Ідеальний 6/10 поверх Кухня-студія, наявна простора гардеробна Сучасний ремонт виконаний з високоякісних матеріалів Квартира повністю укомплектована усіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! Одразу поруч міське озеро Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    126 000 $
    1 767 $/м²

    Національної Гвардії вул., 14х

    2 кімнати
    71 / 26 / 25 м²
    поверх 8 з 8
    5 міс. тому
    2к квартира в ЖК Паркове Містечко Центральна частина міста Площа 71.3 м2 Поверх 8/8 Дорогий дизайнерський ремонт виконаний виключно з якісних матеріалів Гарне планування: велика кухня студія, дві окремі спальні, функціональна вхідна група та санвузол Квартира повністю укомплектована меблями та технікою та готова до комфортного проживання Все продумано до найменших дрібниць Переваги ремонту: - сучасний дизайн у світлих тонах - декоративна штукатурка стін - двері прихованого монтажу - стильне точкове освітлення - алюмінієві плінтуси - підігрів підлоги Одразу поруч міський парк Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    47 817 $
    727 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Опришівцi
    ЖК Опришівська Слобода
    3 кімнати
    66 / 39 / 12 м²
    поверх 2 з 9
    4 міс. тому
    3к квартира в ЖК Опришівська Слобода Ціна дешевша ніж в забудовника! 700$/м2! Площа 65.8 м2 Поверх 2/9 Якісне цегляне будівництво Індивідуальне газове опалення Квартира світла й тепла, південно-східна сторона Зручне планування: окремі кімнати, кухня з лоджією та відкритий балкон Для перегляду телефонуйте
  • здано
    Акрол   Дім
    11 000 грн/міс

    набережна Василя Стефаника вул., 40

    1 кімната
    30 / 15 / 6 м²
    поверх 5 з 9
    2 тиж. тому
    Здається в оренду затишна квартира з гарним ремонтом по вул. Набережна В квартирі є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання Комунальні дешеві До центру 10 хв пішки Без тварин Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    38 000 $
    1 258 $/м²

    Степана Бандери вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    1 кімната
    30 / 15 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    5 міс. тому
    1к квартира по вул. Мельника-Бандери Самий центр міста! Площа 30.2 м2 Хороший 4/5 поверх Цегляний будинок Індивідуальне електричне опалення Металопластикові вікна Засклений балкон Є пільговий тариф на електрику Чудова пропозиція як для власного проживання так і під вигідну інвестицію Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    41 600 $
    735 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Опришівцi
    ЖК Опришівська Слобода
    2 кімнати
    57 / 26 / 15 м²
    поверх 3 з 9
    5 міс. тому
    2к квартира в ЖК Опришівська Слобода Площа 56.6 м2 Поверх 3/9 Якісне цегляне будівництво Індивідуальне газове опалення Зручне планування: окремі кімнати, кухня з відкритим балконом та кімната з лоджією Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    30 500 $
    805 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 179

    БЕЗ КОМІСІЇ БАМ
    1 кімната
    38 / 18 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    6 міс. тому
    1к квартира по вул. Мазепи Площа 38 м2 Поверх 9/9 (зверху технічне приміщення) Великий засклений балкон який об'єднує кухню та кімнату Є кладова Цегляний будинок Квартира в хорошому стані Поруч є вся необхідна інфраструктура Також неподалік міський парк Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    42 170 $
    745 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Опришівцi
    ЖК Опришівська Слобода
    2 кімнати
    57 / 26 / 15 м²
    поверх 5 з 9
    6 міс. тому
    2к квартира в ЖК Опришівська Слобода Площа 56.6 м2 Поверх 5/9 Якісне цегляне будівництво Індивідуальне газове опалення Зручне планування: окремі кімнати, кухня з відкритим балконом та кімната з лоджією Кімнати дуже світлі з панорамними вікнами Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    68 500 $
    1 557 $/м²

    Височана вул., 18

    1 кімната
    44 / 11 / 14 м²
    поверх 9 з 12
    6 міс. тому
    1.5 кімнатна квартира в ЖК Містечко Центральна Площа 44 м2 Поверх 9/12 Зроблено сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів Квартира повністю укомплектована усіма необхідними меблями та технікою До центру міста 10 хв пішки Також поруч затишний парк Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    27 375 $
    730 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Опришівцi
    ЖК Опришівська Слобода
    1 кімната
    38 / 14 / 10 м²
    поверх 4 з 9
    6 міс. тому
    Найвигідніша 1к квартира в ЖК Опришівська Слобода Діє договір переуступки Площа 37.5 м2 Ідеальний 4/9 поверх Якісне цегляне будівництво Індивідуальне газове опалення Зручне планування Для перегляду телефонуйте
  • здано
    Акрол   Дім
    6 000 грн/міс

    Довга вул., 96а

    2 кімнати
    43 / 28 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    6 міс. тому
    Оренда 2к квартири по вул. Довга Центр міста Опалення центральне Квартира зі старим ремонтом, але чиста та акуратна Є кладова Кімнати прохідні Без пральної машини, але є можливість поставити свою Також через дорогу від будинку є пральня Для перегляду телефонуйте
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.