АФНУ
2
Роки досвіду
9
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
616
Останній візит на сайт
вчора
Житлова компанія Акрол Дім працює на ринку нерухомості Івано-Франківська з 2009 року. За цей період сформували команду професійних та мотивованих спеціалістів в своїй галузі. Ми працюємо з такими галузями нерухомості як:

Первинний ринок ( квартири на стадії будівництва )
Вторинний ринок ( об'єкти нерухомості які мають документи на право власності, ремонт, та в яких проживали )
Комерційна нерухомість
Земельні та дачні ділянки
Оренда

За період своєї діяльності маємо більше 2000 укладених угод. Орієнтуємося на запити клієнтів та завжди раді Вам допомогти зробити правильний вибір при виборі нерухомості.

Портфоліо реалізованих об’єктів (33)

  • продано
    Акрол   Дім
    133 800 $
    1 840 $/м²

    Національної Гвардії вул., 14-Х

    2 кімнати
    73 / 27 / 26 м²
    поверх 7 з 8
    7 міс. тому
    Продається стильна 2-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом та просторою кухнею-студією в ЖК Паркове Містечко Площа 72.7 м2 Поверх 7/8 Дорогий дизайнерський ремонт виконаний виключно з якісних матеріалів Гарне планування: велика кухня студія (25.8 м2), дві окремі спальні, санвузол та відкритий балкон з виглядом у двір Квартира повністю укомплектована меблями та технікою та готова до комфортного проживання Все продумано до найменших дрібниць Переваги ремонту: - сучасний дизайн у світлих тонах - декоративна штукатурка стін - двері прихованого монтажу - стильне точкове освітлення - алюмінієві плінтуси - підігрів підлоги Одразу поруч міський парк Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    78 000 $
    1 857 $/м²

    Приозерна вул., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium
    1 кімната
    42 / 16 / 17 м²
    поверх 7 з 10
    7 міс. тому
    1к квартира біля озера Вартість вказана без додаткових витрат! Загальна площа 42 м2 Поверх 7/10 Гарний вигляд на озеро Дорогий ремонт з якісних матеріалів Повна комплектація всіма необхідними меблями та технікою - заходь і живи! Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    63 000 $
    1 575 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 57

    1 кімната
    40 / 17 / 15 м²
    поверх 9 з 10
    8 міс. тому
    1к квартира по вул. Б. Хмельницького в ЖК Гетьманський Вартість вказана абсолютно з усіма витратами Квартира буде доукомплектована холодильником та пральною машиною без зміни вартості! Площа 40 м2 Поверх 9/10 Стильний сучасний ремонт Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та технікою для проживання Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    43 500 $
    902 $/м²

    Вовчинецька вул., 194б

    БЕЗ КОМІСІЇ Позитрон
    2 кімнати
    48 / 29 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    9 міс. тому
    2к квартира по вул. Вовчинецька Площа 48.2 м2 Зручний 2/9 Окремі кімнати Роздільний санвузол Засклений балкон Квартира внутрішня та тепла в акуратному стані Металопластикові вікна Всі меблі та техніка залишаються Тихий спокійний двір Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    53 500 $
    1 233 $/м²

    Юліана Пелеша вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    1 кімната
    43 / 23 / 16 м²
    поверх 2 з 10
    10 міс. тому
    Продається 1к квартира в ЖК Family Plaza Підходить під єоселю та держпрограми Площа 43.2 м2 Поверх 2/10 Індивідуальне газове опалення У квартирі виконано гарний стильний ремонт Тепла підлога по всій площі квартири Двері та штори прихованого монтажу Декоративна стіна Багато зонального освітлення по всій квартирі Гарна інвестиція як для власного проживання так і для вигідної здачі в оренду Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    110 000 $
    1 149 $/м²

    Національної Гвардії вул., 3а

    3 кімнати
    96 / 48 / 19 м²
    поверх 8 з 10
    10 міс. тому
    Продається 3к квартира в центрі міста по вул. Національної Гвардії Можливий продаж під державні програми Площа 95.7 м2 Поверх 8/10 Лоджія з виходом на відкритий балкон Є гардеробна кімната Індивідуальне газове опалення Обжита та заселена новобудова Забудовник МЖК В квартирі зроблено якісний добротний ремонт, підігрів підлоги, паркетна дошка Все залишається Заходь і живи! Одразу поруч міський парк Для перегляду телефонуйте
  • здано
    Акрол   Дім
    500 $/міс

    Слобідська вул., 20

    2 кімнати
    65 / 37 / 15 м²
    поверх 4 з 9
    10 міс. тому
    Оренда 2к квартири в ЖК Калинова Слобода Квартира світла та простора Дві окремі кімнати, велика кухня Є 2 кондиціонери Підігрів підлоги Наявний балкон Ідеальний 4/9 поверх, ліфт працює Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою ЖК закритого типу з власною інфраструктурою та озером Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    48 900 $
    867 $/м²

    Івана Миколайчука вул., 17В

    БЕЗ КОМІСІЇ Каскад
    2 кімнати
    56 / 29 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    10 міс. тому
    2к квартира по вул. Миколайчука Загальна площа 56.4 м2 Зручний 2/9 поверх Будинок утеплений Окремі кімнати Роздільний санвузол Дві великі лоджії Квартира простора та тепла з гарним акуратним ремонтом Всі меблі та техніка залишаються - заходь і живи! Під'їзд чистий та доглянутий Тихий спокійний двір Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    88 000 $
    750 $/м²

    Берегова вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    117 / 44 / 11 м²
    2 поверхи
    4 сот
    3 кімнати
    11 міс. тому
    Продається чудовий будинок Можливий продаж під державні програми Загальна площа 117.4 м2 Житлова 43.8 м2 (вітальня 20.4 м2 + спальня 17.7 м2 + кабінет 5.7 м2) На першому поверсі кухня та вітальня На другому поверсі спальня, кабінет та санвузол Земельна ділянка 4.46 соток Гараж з місткою коморою Вольєр, з якого можна зробити дровітню Є піднавіс на подвір'ї з освітленням і розетками на фасаді де можна ставити авто, або використовувати як відпочинкову зону Також посаджені сортові саджанці, багато кущів і виноград Фасад будинку утеплений і оздоблений якісною декоративною штукатуркою 2 поверх обшитий мінватою (всі стіни, стеля і підлога) На 1 поверсі дерев'яна підлога утеплена мінватою, підігрі...
  • продано
    Акрол   Дім
    109 000 $
    1 722 $/м²

    Приозерна вул., 40

    2 кімнати
    63 / 26 / 17 м²
    поверх 7 з 10
    11 міс. тому
    Продається 2к квартира в ЖК Міленіум Загальна площа 63.3 м2 Середній 7/10 поверх 2 просторі лоджії У квартирі виконано ексклюзивний дизайнерський ремонт за авторським проєктом Все продумано до найменших дрібниць Квартира повністю укомплектована Вся техніка Bosch: холодильник, 2 кондиціонера, пральна машина, сушильна машина, посудомийка, духова піч, мікрохвильовка Кухня замовлена, буде доукомплектована Підігрів підлоги Двері прихованого монтажу На стінах декоративна штукатурка Всюди багато зонального освітлення Одразу поруч озеро та парк Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    29 200 $
    762 $/м²

    Василя Симоненка вул., 7а

    БЕЗ КОМІСІЇ Кішлак
    1 кімната
    38 / 20 / 7 м²
    поверх 6 з 9
    1 р. тому
    1к квартира по вул. Симоненка Велика площа 38.3 м2 Середній 6/9 поверх Цегляний будинок Квартира внутрішня Засклений балкон, внутрішня рама поміняна металопластикова, також поміняні двері Є кладова Акуратний чистий доглянутий під'їзд Все залишається: нова пральна машина, мікрохвильова, мультиварка, також є кондиціонер Для перегляду телефонуйте
  • продано
    Акрол   Дім
    29 800 $
    646 $/м²

    Василя Симоненка вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ Позитрон
    2 кімнати
    46 / 31 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    1 р. 4 міс. тому
    До Вашої уваги 2к квартира яка знаходиться по вул. Симоненка Загальна площа 46.1 м2 Поверх 1/5 Частково поміняні вікна Квартира внутрішня, не кутова Довкола будинку гарно спланована інфраструктура: школа, дитячий садок, поліклініка, торгові центри Для перегляду телефонуйте!
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: